Citát dne

Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou.

Vlado Müller

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Školní jídelna

Školní jídelna

Upozornění pro strávníky a jejich rodiče

Datum: 31.10  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Školní jídelna   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče, jak jsme Vás předem informovali, změnili jsme k dnešnímu dni na základě Vašich přání systém objednávání obědů.
Dnes byla automaticky všem strávníkům nastavena volba prvního jídla. Nemůže se tak stát, že by dítě, pokud je oběd zaplacen, nedostalo jídlo.
Upozorňujeme, že systém nastavil "jedničky" automaticky všem. Tedy i těm, kteří si již dopředu objednali "dvojku". Prosíme Vás proto, abyste zkontrolovali, které jídlo má Vaše dítě objednáno a případně změnili volbu. V tuto chvíli je na webu k dispozici jídelníček na celý listopad 2014, můžete tedy objednat na celý měsíc dopředu.
Upozorňujeme také na nutnost odhlásit obědy ve dny, kdy víte, že se děti stravovat nebudou (kroužky mimo školu, atd.) Systém totiž automaticky nastavuje "jedničky" na všechny po sobě jdoucí dny školního vyučování - až do vyčerpání kreditu.

Počet příspěvků: