Citát dne

Trestáme děti, když lžou, ale hrozně je mlátíme, když řeknou pravdu v nepravý čas.

Oldřich Fišer

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Školní jídelna

Školní jídelna

Zlepšení systému objednávek od ledna 2015

Datum: 18.12  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Školní jídelna    Přiložený soubor: Ke stažení   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče,
jedním z problémů souvisejících se školní jídelnou/výdejnou je ne zcela odpovídající systém objednávání obědů.
Od nového kalendářního roku proto budou zavedeny změny, které Vám lépe umožní sledovat stav objednávek, alergeny v jednotlivých jídlech, objednávat pro více dětí z jednoho účtu a naopak objednávat pro dítě z několika účtů, sledovat kdo provedl jakou změnu v objednávce, atd.
K přechodu na tento vylepšený objednávkový systém budeme potřebovat Vaši spolupráci - musíte se do systému zaregistrovat. Jde o velmi jednoduché kroky, které jsou přesně popsány v příloze této zprávy.
Změna systému bude provedena 29. prosince 2014 (od tohoto data bude zrušen stávající objednávkový systém), přihlašovat se do nového systému můžete od 30. prosince. Věříme, že tato změna povede skutečně k odstranění problémů, ke kterým v minulosti docházelo, a že se jedná o poslední změnu, ke které musíme v této souvislosti přistoupit. Nový systém není závislý na dodavateli školních obědů a bude tedy fungovat i v příštím školním roce po výběru nového dodavatele stravy.
Děkuji za pochopení a spolupráci,
Jiří Trunda

Počet příspěvků: