Citát dne

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe.

Neznámý autor

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Pro budoucí první třídy

Pro budoucí první třídy

Zpráva po zápisu

Datum: 20.01  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Pro budoucí první třídy   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče, děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevili tím, že jste přišli se svými dětmi k zápisu do naší školy. Velmi si toho vážíme.
Celkem Vás přišlo 64, což velmi výrazně překračuje naše kapacitní možnosti. Z toho důvodu jsem dnes jednal s vedoucí odboru školství našeho zřizovatele - tedy Prahy 2 o možnosti urychlit proces navýšení kapacity školy tak, abychom mohli otevřít dvě první třídy.
Paní vedoucí již podnikla kroky, které tuto cestu otevírají. Věřte, prosím, že v tuto chvíli skutečně usilovně podnikáme nezbytné kroky k tomu, aby byla kapacita školy navýšena již od září 2016. Obracím se nyní na Vás s prosbou abyste měli cca týden trpělivost, musíme posunout oficiální vyhlášení výsledků zápisu, respektive zveřejnění seznamu přijatých a nepřijatých žáků. Pokud budeme moci otevřít dvě první třídy (a v tuto chvíli věřím, že se to podaří), budeme moci přijmout 50 dětí. Doufám, že naši letošní mimořádnou situaci pochopíte a zachováte nám přízeň.
Ještě jednou děkuji a na shledanou,
Jiří Trunda - ředitel školy

Počet příspěvků: