Citát dne

Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.

Carl Gustav Jung

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Domácí úkoly

Domácí úkoly

Dú čtení

Datum: 07.04  Zadal: Autor příspěvku: Jana Čiháková   Kategorie: Domácí úkoly   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Po odmlce se hlásím s úkolem. Dnešní Dú je nacvičit čtení slov se slabikotvorným r a l. Tedy slabikář s.77. Ve škole jsme cvičili jako diví, ale moc nám to nejde. Splnění úkolu - zapsat do ŽK: 7.4. Čj čtení s.77 + podpis zodpovědné osoby, se kterou dítě četlo. Včera byl úkol z písanky - s.3 ch (mají u sebe), v úterý z matematiky (geometrie s.41, stačili zpravidla ve škole). V prvouce jsme dnes dokončili kapitolku ČLOVĚK a jeho zdraví, respektivě: Třídíme odpad. Dětem jsem slíbila, že dám na web internetové stránky společností, kde k tomu mají pěkné dětské hry: http://www.mladsi.tonda-obal.cz/ a http://www.jaktridit.cz/cz/trideni/virtualni-trideni.
Zítra jdeme na koncert do baziliky sv Petra a Pavla na Vyšehradě, nezapomeňte prosím, že v kostelíčku je zima (i přes to, že venku začíná být tepleji). Prosím, dobře děti oblečte, ať jim není zima a neprochladnou. Obrázek je z tvořeníčka včerejšího světa práce - kterak se kuřátko vylíhlo.

Počet příspěvků: