Citát dne

Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou.

Vlado Müller

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Týdení plány

Týdenní plány

1.B_TP_ 6.6.-10.6._42.školní týden

Datum: 06.06  Zadal: Autor příspěvku: Petra Vrbatová   Kategorie: Týdení plány  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Zdravím vás, dne s krásným datem 6.6.

Procvičovali jsme psaní a čtení, naučili jsme se nové velké psací písmeno H. Učíme se píseň Horolezci od Banjo bandu (na školu v přírodě).

ZÍTRA nás po delší době přijde navštívit paní učitelka Eva a čeká FOCENÍ V KOSTÝMECH! Vezměte si proto do školy tmavé KALHOTY (černé, hnědé) ke kostýmu.
Minulý týden dorazila trička, jsou krásná, budou nám i příští rok, využijeme je tedy na společné akce. Faktura je u mne, přiložila jsem ji do účetní knihy, pokud byste se chtěli podívat.
A také zítra ráno bude POSLEDNÍ RANNÍ ANGLIČTINA. Poslední hodina s paní Kirschner bude až v pondělí 20.6.
Ostatní kroužky končí příští týden.

Ve středu si přečteme bajku O lišce a čápovi a na bajku navážeme výtvarnou výchovu.

Ve čtvrtek se budeme učit správně psát a napojovat dvojhlásky au, ou. V prvouce budeme pokračovat v letním tématu - budeme pozorovat krajinu a podíváme se na to, co všechno se v létě v přírodě vlastně odehrává. I na to, co pro nás může být nebezpečné.
V pátek budeme psát celé věty. V dramatické výchově naposledy před školou v přírodě nacvičíme náš tanec a zpěv na Kapku medu pro Verunku. A rozloučíme se čtením pohádky.

DOMÁCÍ ÚKOL:
Čtení zůstává, jen to již nezapisujte.
V matematice do pátku 55/3 (sousedé). S rodiči máte společný úkol: sehnat si vitamín B a od pátku ho začít jíst. Z kůže totiž vylučujete vůni, která je pro hmyz nepříjemná, tudíž nás nebudou kousat.

Pozor, vši se na nás opět domáhají! Kontrolujte dětem hlavičky, nálezy nahlaste, prosím.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ: Pro rodiče ještě posílám adresu ubytování ve Vyskeři pro případ, že byste ji potřebovali: Penzion Vyskeř, Vyskeř 71, PSČ 51264.
Do pátku mějte v odevzdaný posudek o zdravotní způsobilosti, kopii zdravotní kartička a zaplaceno 300Kč za dítě na dopravu a vstupy v místě pobytu.
V pondělí odevzdáváte před autobusem Prohlášení o bezinfekčnosti.

Hezký týden
paní učitelka Petra

Počet příspěvků: