Citát dne

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe.

Neznámý autor

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Pro budoucí první třídy

Pro budoucí první třídy

Dotazník pro rodiče budoucích prvňáčků

Datum: 08.06  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Pro budoucí první třídy  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče,
na základě domluvy na setkání budoucích prvňáčků přikládám krátký dotazník týkající se Vašeho zájmu o zařazení dítěte do třídy ke konkrétnímu třídnímu učiteli - k paní kolegyni Vránové (Hejného matematika), nebo k panu učiteli Doleželovi (tvořivá škola). Na dotazník se dostanete kliknutím na odkaz Fotogalerie u tohoto příspěvku.
V případě, že jste se zatím s "Hejného" matematikou nesetkali, přikládám odkaz, na kterém budete moci získat základní informace: http://www.h-mat.cz/pro-rodice .
Připomínám akci na Vyšehradě 20. 6. od 16:00. Na Letní scéně v areálu Národní kulturní památky Vyšehrad proběhne tradiční Letní podvečer, na které se loučíme s našimi deváťáky a zároveň vítáme budoucí prvňáčky. Budeme rádi, pokud přijdete v co nejhojnějším počtu. :-)
Zároveň si Vás dovoluji pozvat na školní představení muzikálu Kapka medu pro Verunku v divadle Hybernia dne 21. 6., rovněž od 16:30 (vstupné dobrovolné). Hrají a zpívají žáci naší základní školy s podporou pedagogů.
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit.
Přeji Vám příjemný den,
Jiří Trunda

Počet příspěvků: