Citát dne

Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.

Carl Gustav Jung

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Školní zprávy

Školní zprávy

Výkřik z Vyskře_pondělí_1.AB

Datum: 13.06  Zadal: Autor příspěvku: Petra Vrbatová   Kategorie: Školní zprávy  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Zdravíme z Vyskře do Prahy!
Zkušený pan řidič autobusu nás bez použití "sáčku Blinkáčku" dovezl s jednou svačinovou pauzou k penzionu a přistavil dveře autobusu přímo ke schodům. Počasí si s námi hrálo, jak se mu zlíbilo, ale to naši náladu nezkazilo. Za deště i za slunce jsme hráli hry. Rozčílily se trošku jen boty.
Ubytovali jsme se v příjemných pokojících a dali si dobrý obídek. Po poledním klidu jsme vyrazili na Pekařovu bránu - nejkratší skalní tunel v ČR. Hledali jsme geopoklad...a našli ho!
Cestou jsme potkali čmeláka, strakatou krávu, ovce, ještěrku, perličky, přesličky, plané růže, nasbírali jsme si do pusinek jahody i borůvky, spatřili z dálky Trosky a do penzionu jsme dorazili s odbíjením kostelních zvonů právě včas na večeři. Na dobrou noc jsme si do oušek pustili pohádku O líném Toníkovi. Ale my jsme vůbec nebyli líní jako Toník, ušli jsme 5 km. Kolem deváté všechny dětičky usínají. My držíme noční hlídku a přemlouváme wifi připojení, aby nám dovolilo dokončit zprávu pro Prahu. Zdá se, že už už se to o hodinu a půl vydaří. Hurá!
46 pozdravů!

Počet příspěvků: