Citát dne

Vychovávat dítě znamená vychovávat sebe.

Neznámý autor

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Školní zprávy

Školní zprávy

Vyskeř_1.AB: Výkřik z celodenní túry

Datum: 16.06  Zadal: Autor příspěvku: Petra Vrbatová   Kategorie: Školní zprávy  Fotogalerie   Vymaž   Oprav   Vytiskni

A máme za sebou poslední den výpravy za přírodou a společným dobrodružstvím.
Dnes jsme překonali 10 km. Po snídani jsme směle se sluníčkem na tváři vyrazili do hruboskalska. Kopeček, ďolíček,les a skály, byli jsme tam cobydup. Navštívili jsme arboretum, kde jsme měli to obrovské štěstí vidět v květu úžasný liliovník tulipánokvětý, který kvete jen 3 týdny v roce! Pokračovali jsme nekrásnější vyhlídku Českého ráje - Mariánskou vyhlídku, kde jsme si udělali společnou fotku. Sešli jsme k Symbolickému hřbitovu horolezců, prosmýkli se přes Adamovo lože a Myší díru k zámku Hrubá skála. Pojedli jsme, obnovili síly a vyrazili na cestu zpět. Přišli jsme akorát na večeři. Čekal nás ještě jeden úkol, najít podle mapy ukrytý poklad.Někdo by si mohl říct, že je to snadný úkoly, když už jsme během pobytu našli tolik geopokladů, ale některé skupinky museli jít na více pokusů. Nakonec, ale všichni svůj poklad našli. Po pohádce jsme si udělali malou světelnou show a šli jsme na kutě.
Podívejte se opět do fotogalerie, co vše jsme poznali a zažili tento den. Už se na Vás moc těšíme! Zítra, rodiče, na viděnou!

Počet příspěvků: