Citát dne

Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou.

Vlado Müller

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Týdení plány

Týdenní plány

1.B_20.6.-25.6. 2016_44.školní týden

Datum: 20.06  Zadal: Autor příspěvku: Petra Vrbatová   Kategorie: Týdení plány   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče, milé děti, máme po škole v přírodě a je čas naší několikaměsíční práce na školním muzikálu!

Děti, které jste se účastnili školy v přírodě, jste dnes donesli domů košilku s posudkem o zdravotní způsobilosti a 102 Kč, které zbyly z těch 300,- Kč (vstupy, zmrzka, doprava v místě pobytu pro celodenní výlet).

ZÍTRA SE SEJDEME v 8h ve třídě, zazpíváme si spolu, přesuneme se s malými batůžky (kde bude svačina na dopoledne i odpoledne s pití). Kdo si ještě nepřinesl KALHOTY KE KOSTÝMU (dlouhé nohavice; černé/tmavě hnědé, tmavě modré) zítra ráno je musí mít! (a podepsané) Protože herce bez kalhot ke kostýmu na jeviště nepustím!

Vrátíme se s dětmi na oběd, pohrají si s paní vychovatelkou a vrátí se na 15.30 do divadla Hybernie. V 16.30 ZAČÍNÁ PŘEDSTAVENÍ. U vchodu nahlaste jméno žáka, abyste mohli jít dál.
Po 18. h by mělo představení končit. Až si budete vyzvedávat děti PO PŘEDSTAVENÍ, přijďte se, prosím, rozloučit, abych věděla, že si včelku nerete domů, abych se po dítěti nesháněla. Děkuji za pochopení

Do konce týdne se spolu ještě trochu budeme učit a hrát si spolu.

A co příští týden? Příští poslední týden budeme uklízet třídu, nosit si věci domů, za dobrého počasí půjdeme v úterý ven na malý výlet. Ve středu bude sportovní den a 30.6. se sejdeme v 8.00 na slavnostní předání vysvědčení.

RODIČE mi, prosím, do konce týdne oznamte osobně, případně skrze žáka (lísteček, posláním peněz), jak jste se rozhodli v ZAJIŠTĚNÍ SEŠITŮ na příští rok do 2.ročníku.
V mailu po třídních schůzkách jsem dala možnost objednat přes školu či každý sám (viz webový odkaz). DO KONCE TÝDNE (25.6.) MI DEJTE VĚDĚT, JAK JSTE SE ROZHODLI.
Kdo budete chtít objednat balík PŘES ŠKOLU, UHRAĎTE 499,-Kč nejlépe do tohoto pátku 25.6. , nejdéle však příští týden do středy 29.6. ráno.

PO ŠKOLE V PŘÍRODĚ máme ve třídě na okně ZTRÁTY A NÁLEZY. Našli a postrádají se věci v 1.A, jelikož jsme byli společně. Pokud jste doma v tašce objevili něco, co dítěti nepatří, přineste to do školy, prosím. Pokud mu něco chybí, dříve či později to bude ve škole.

Těším se na zítřejší setkání
paní učitelka Petra

Počet příspěvků: