Citát dne

Chovej se ke svým rodičům tak, jak chceš, aby se tvé děti chovaly k tobě.

Isokratés

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Aktuality

Aktuality

Zahájení školního roku

Datum: 25.08  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Aktuality   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče, milí žáci, žákyně,
školní rok sice letos začne o něco později než obvykle, nicméně začne. Doufám, že tato zpráva pro Vás není tragická...
Poprvé se sejdeme v pondělí 4. září 2017. S výjimkou našich prvňáčků bude tento den zahájeno vyučování v 8:00 (tedy i pro 2. - 5. ročník). První den budete ve škole pouze jednu vyučovací hodinu. Další dny prvního týdne již bude probíhat výuka dle rozvrhu hodin, který dostanete v pondělí (na https://vratislavova.edupage.org budou rozvrhy zavěšeny již ve středu 30. 8.).
Školní družina je v plném provozu od prvního dne školního vyučování. To znamená, že je v provozu ranní družina od 7:00 a odpolední družina od konce vyučování do 17:30 v pondělí až čtvrtek a do 17:00 v pátek. Upozorňujeme, že do školní družiny nebudou zařazeni ti žáci, kteří nemají uhrazen poplatek za minulý školní rok. Žádáme proto opět ty rodiče, jejichž dětí se uvedená skutečnost týká, aby své závazky vůči škole vyrovnali co nejdříve.
Od 4. září je rovněž v provozu školní jídelna. Vybírat jídlo na e-jídelníčku (přihlašovací hesla zůstávají z minulého roku stejná) můžete od úterý 29. 8. Nové strávníky je možné přihlásit v kanceláři školní jídelny v týdnu od 28. 8. 2017 (Přihlašování do školní jídelny neprobíhá v kanceláři školy!)
Ve dnech 28. 8. a 29. 8 budou všichni pedagogičtí zaměstnanci chystat nový školní rok (celoškolní projekt, dílčí projekty, atd.) na výjezdním pracovním jednání mimo Prahu. Pokud tedy budete potřebovat s někým z nás mluvit, je to možné od středy 30. 8.
Na ilustrační fotografii je snímek druhého patra, který jsem udělal před minutou - pro jasnější představu o tom, co tady teď všichni děláme :-)
Přeji Vám příjemné prožití zbytku prázdnin a těším se na shledanou,
Jiří Trunda

Počet příspěvků: