Citát dne

Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.

Carl Gustav Jung

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Pro budoucí první třídy

Pro budoucí první třídy

Možnost přijetí dalších žáků

Datum: 17.04  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Pro budoucí první třídy    Přiložený soubor: Ke stažení   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče,
na základě telefonického ověřování toho, kdo skutečně nastoupí do budoucí první třídy jsme zjistili, že můžeme přijmout další tři děti ze spádové oblasti v pořadí seznamu vylosovaného pořadí (některé děti nastoupí jinam, stěhují se, atd.) Nová situace je vyznačena v seznamu v příloze (dětí ve třídě může být stále 27, tři děti ze seznamu nenastoupí).
Hledání dalších možností a vyjednávání pokračuje.
Znovu bych chtěl poprosit ty rodiče, kteří jsou ze spádové oblasti a vědí, že jejich dítě nastoupí na jinou školu, aby nám tuto skutečnost oznámili, abychom mohli přijmout další děti. Prosím, aby tak učinili i ti, kteří jsou nyní "pod čarou".
Kvůli posunům v rozhodnutích budou písemně vyhotovená rozhodnutí k dispozici v kanceláři školy od pondělí 23. 4. od 9:00.
Velmi děkuji za ochotu a pochopení. Opravdu se snažíme udělat vše,co jde.

Jiří Trunda, ředitel školy

Počet příspěvků: