Citát dne

Existuje-li něco, co chcete změnit u svého dítěte, zamyslete se nejprve, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.

Carl Gustav Jung

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13 tel: +420 222 523 392 mobil: +420 731 287 833 fax: +420 224 262 142 e-mail: info@vratislavova.cz webmaster: Václav Nádvorník grafika webu:Ivan Laštůvka

Pro budoucí první třídy

Pro budoucí první třídy

Zahájení školního roku v 1. třídě

Datum: 29.08  Zadal: Autor příspěvku: Mgr. et Bc. Jiří Trunda Ph.D.   Kategorie: Pro budoucí první třídy   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Vážení rodiče,
školní rok pro naše prvňáčky zahájíme v pondělí 3. září 2018 v 8:30 v tělocvičně školy. Prosíme o dochvilnost, aby mohl být zrealizován celý plán prvního slavnostního dne Vašich dětí ve škole. Do školy můžete přicházet již od 8:15.
Počítejte, prosím, s tím, že po úvodní vyučovací hodině (45 minut), bude následovat třídní schůzka, na které Vám pan učitel třídní řekne vše potřebné (o pomůckách, rozvrhu, atd.). O děti v té době se postaráme - provedeme je školou, ukážeme, kde co je, apod..
S sebou není v podstatě nic zapotřebí (shrnutí informací dostanete rovněž elektronicky, pokud si ale chcete vzít psací potřeby, proč ne).
Děti onen první den také nic nebudou potřebovat. Ale možná si s sebou rády vezmou aktovky a další školní věci. Jde ale o jejich pocit, zcela jistě se nebudou nic učit. :-)
Těšíme se na Vás,
za všechny ve Vratislavce
Jiří Trunda

Počet příspěvků: