Domácí úkoly

Datum: .  Zadal: prochazkova   Třída: 2.A  Kategorie: Domácí úkoly  

Hezké odpoledne, všechny naše čtenáře vítám....Středeční ,,Řemesla" se většině líbila,děti si utřídily některé informace,o kterých si nebyly jisti, poté řešily pracovní listy s různými otázkami.

Čtvrteční vycházka na seminář pana Větvičky ,, O PAMÁTNÝCH STROMECH" byl také velmi zajímavý a naše děti zaujal. Protože se všichni hezky chovali, dostali správnou, či .

Dnes jsem po dětech poslala ,,Zdravotní posudky", které musí potvrdit lékař a jsou platné rok. Prosím,vyplněné je přineste na TS 10.6., kde také doladíme naše Louňovice.

Celý týden děti hezky pracovaly a snažily se, musím je pochválit. Ale dnes jsem zaznamenala, že naši hoši používají nevhodná a vulgární slova na toaletách,dochází k rozbrojům mezi hochy z jiných tříd.............(budu je muset na toalety doprovázet). S dětmi jsme si o tomto problému povídali,Vás prosím také o probrání dané situace s Vaší ratolestí.

Co nás čeká:
Příští týden nemáme naplánovanou žádnou akci, budeme se učit dle rozvrhu.

Děti dostaly za úkol vylisovat minimálně 3 luční rostliny a přinést na úterý 26.5. (to je info pro Vás rodiče a nepřítomné žáky).

Přeji Vám klidný víkend L. Procházková