1.B_Tp_18.4..-22.4. 2016_ 35.školní týden

Datum: .  Zadal: P.St!   Třída: 1.B  Kategorie: Týdení plány  Zajímavý odkaz  

Vítejte v 35. školním týdnu!

Pondělí jsem zahájili, jak už je zvykem, ranním povídáním o víkendových dnech. Luštili jsme obrázkové čtení, dokončovali jsme rozepsané věty a své zakončení četli spolužákům ve skupince. V matematice jsme si hráli na architekty a stavitele, tentokrát jsme stavěli podle plánu výchozí stavbu, poté jsme ji přestavěli, aby odpovídala následujícímu plánu. Dařilo se to skvěle. Procvičovali jsme hodiny. A v hudební výchově jsme opakovali tóny vysoké a nízké, hlasité a tiché.

Zítra se sejdeme ve třídě. Posvačíme, popovídáme si a vyrazíme na výstavu Zahrada 2 do Malostranské Besedy. Do školy se vrátíme v průběhu dopolední výuky.

Ve středu se naučíme psát malé psací ypsilon, podíváme se za sousedy a zahrajeme si autobus. Ve výtvarce zkusíme motýlí kouzlo.

Ve čtvrtek přijede bibliobus Oskar, proto si nezapomeňte knížky, CD, DVD, kartičky. Pokusíme se psát celé psací věty. Budeme trochu číst. A opět se na chviličku staneme meteorology.

V pátek procvičíme psaní i čtení. Dramatickou výchovu propojíme s hudební výchovou, protože začneme důkladně zabývat naším muzikálem.

Domácí úkoly: 1.) týdenní čtení, 2.)BMS (bílý mezipředmětový sešit)strana 92: denní pozorování a záznam počasí pomocí obvyklých symbolů (zataženo, jasno, polojasno, déšť, bouřka, mlha,...)

Rodičům připomínám, aby se vyjádřili k nabídce výroby kostýmů, kterou jsem zasílala minulý týden. Děkuji.

Přeji úspěšný týden přeje
paní učitelka Petra

plany/201604180338CIMG1442.JPG